LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE O UKIERUNKOWANIU SŁUŻBY MUNDUROWE

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE O UKIERUNKOWANIU SŁUŻBY MUNDUROWE - to  oferta dla wszystkich, którzy swoją przyszłość chcą związać ze służbami mundurowymi.  Nasi uczniowie oprócz standardowych dla liceum przedmiotów realizują  specjalistyczne  formy zajęć  z edukacji wojskowej . Oferta poszerzona jest o m.in.  o  wiedzę o  służbach mundurowych, terenoznawstwo oraz  szkolenie bojowe.  Lekcje  odbywają się  w formie zajęć  teoretycznych oraz zajęć  praktycznych.

Zapewniamy uczniom zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do zdania egzaminu maturalnego oraz przygotowanie   do wyboru dalszego kształcenia w szkołach wyższych, zarówno cywilnych jak i mundurowych.

Projekty współfinansowane ze środków Unijnych

UniaProjekt

Obecnie na terenie Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie odbywają się zajęcia projektowe współfinansowane przez Unię Europejską. Są to działania podjęte w ramach dużych projektów realizowanych przez Powiat Wąbrzeski.

Są to projekty zawodowe:

„Dziś nauka jutro praca III”

„Dziś nauka jutro praca IV”

Oraz projekt ogólnokształcący:

„Przez naukę do sukcesu”