+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

KLUB ERASMUSA I DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Klub Erasmusa organizuje konkurs

___

Dnia 9 lutego przypada Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).

W ramach obchodów międzynarodowej inicjatywy Safer Internet Day, klub Erasmusa zorganizował wśród uczniów naszej szkoły konkurs na pracę propagującą bezpieczne i rozsądne zachowania w sieci. Praca ta wykonywana jest techniką dowolną, może to być np. praca plastyczna, literacko-słowna czy muzyczna a gotowe projekty należy wysłać mailem do nauczycielek języka angielskiego p. Aleksandry Ługiewicz lub p. Hanny Kowalskiej w terminie do 9 marca 2021.

Po tym terminie nastąpi rozstrzygnięcie konkursu i wyłonienie 3 najlepszych projektów.

Zarówno ta akcja artystyczna jak i godziny wychowawcze przeprowadzone w szkole przez nauczycieli-wychowawców mają na celu zwiększenie świadomości wśród naszych uczniów na temat bezpiecznego zachowania w sieci, wyczulenie ich na niepożądane zachowania z jakimi mogą się spotkać surfując po necie oraz niebezpieczeństwa wynikające z niefrasobliwego działania w przestrzeni internetowej.