+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Słowo Dyrektora Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/24

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Rozpoczynamy dzisiaj nowy rok szkolny pełni nadziei, entuzjazmu i oczekiwań.

Dla wielu z Was, uczniów klas pierwszych,  to początek zupełnie nowej przygody, czas nowych znajomości i przyjaźni, czas dorastania i pierwszych dorosłych decyzji, zdobywania wiedzy i umiejętności zawodowych, nauki jak być dobrym człowiekiem, przyjacielem i obywatelem. Dla uczniów klas starszych jest to kolejny rok w drodze pełnej nauki, odkryć i rozwoju.

Dziś w kalendarzu świąt nietypowych przypada dzień marzyciela, więc nie bójcie się marzyć i te marzenia realizować, rozwijać swoje pasje i odkrywać nowe talenty. Wiem, że możecie osiągnąć wszystko, co sobie zaplanujecie, a my będziemy dumni, że byliście naszymi uczniami.

Drodzy Nauczyciele, ten rok, jak i wiele poprzednich, będzie dla Was pełen wyzwań i wytężonej pracy, a także, jak mam nadzieję, wielu sukcesów i radości. To dzięki Wam nasi uczniowie mogą rozwijać się i zdobywać kolejne cele.

Dziś rozpoczyna w naszej szkole pracę grupa nowych nauczycieli, mam nadzieję, że znajdą w niej wsparcie, przyjazną atmosferę, możliwość rozwoju i wiele satysfakcji podczas realizacji ciekawych wyzwań.

Szanowni Rodzice, dziękuję za zaufanie jakim nas obdarzacie oddając pod naszą opiekę swoje dzieci, wiem że możemy liczyć na Wasze wsparcie i zaangażowanie w życie szkoły. Jesteśmy tu wszyscy razem, aby pomagać naszym dzieciom stać się jak najlepszą wersją siebie.

Chciałbym, aby ten rok szkolny był czasem wzajemnego szacunku, zrozumienia i współpracy. Niech będzie to czas, w którym nie tylko będziemy się uczyć matematyki czy historii, ale także empatii, tolerancji i odpowiedzialności.

 Życzę nam wszystkim dobrego roku szkolnego!