+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Pożegnanie absolwentów w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie.

W dniu 28 kwietnia 2023 roku pożegnaliśmy uczniów najstarszych klas naszej szkoły. Uroczystość miała miejsce na sali gimnastycznej, a jej charakter uświetnili swoją obecnością przedstawiciele władz samorządowych tj. pan Krzysztof Maćkiewicz starosta powiatu wąbrzeskiego, pan Karol Sarnecki, wicestarosta powiatu wąbrzeskiego, pan Marek Markowski przewodniczący rady powiatu, pan Tomasz Zygnarowski, burmistrz miasta Wąbrzeźna, pan Stanisław Szarowski wójt gminy Dębowa Łąka, pan Łukasz Gapiński, z-ca wójta gminy Ryńsk, pani Joanna Zaleśna sekretarz gminy Książki, pan Mirosław Kamiński przewodniczący komisji oświaty, zdrowia i kultury powiatu wąbrzeskiego, a także pan Krzysztof Buchmiet, kierownik wydziału oświaty powiatu wąbrzeskiego.

Podczas uroczystości nagrodzono najlepszych absolwentów Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie. Najwyższy wynik uzyskała Justyna Wolińska uczennica klasy IV TI/TE. Najlepszym absolwentem z miasta Wąbrzeźna został Marcin Adamczyk uczeń klasy IV TMH/TM, najlepszym absolwentem z Gminy Ryńsk Karolina Cisło z klasy IV TE/TOT. Najlepszym absolwentem gminy Dębowa Łąka została Julia Łęgowska, również z klasy IV TE/TOT.

Podczas uroczystości dyrektor wręczał nagrody za wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe, pracę na rzecz szkoły i jej promocji. Ponadto listy gratulacyjne i otrzymali rodzice absolwentów.

Przedstawiciele maturzystów, skierowali wiele miłych słów do dyrekcji, grona pedagogicznego, rodziców a także młodszych kolegów i koleżanek z klas IV technikum.

Młodsze klasy przygotowały dla maturzystów drobną niespodziankę w postaci „szczęśliwej koniczynki”

Na sam koniec nastąpił długo wyczekiwany moment rozdania świadectw przez wychowawców.

Życzymy serdecznie naszym wspaniałym absolwentom na początek połamania piór na maturze. A później...  Udanego startu w dorosłość, wymarzonych kierunków studiów, kreatywnej i satysfakcjonującej pracy, sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Liczymy również, że jeszcze nie raz odwiedzicie Zespół Szkół w Wąbrzeźnie, swoich nauczycieli i wychowawców. Liczymy też, że zawsze miło będziecie nas wspominać.