+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Dnia 24 czerwca 2022 roku, zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Uroczystość rozpoczął dyrektor Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie Wojciech Bereza.

Tradycyjnie zakończenie to czas podsumowania i wręczenia nagród i dyplomów za naukę, pracę na rzecz szkoły, osiągnięcia sportowe oraz pracę w ramach Samorządu Uczniowskiego. Nagrody wręczał dyrektor w asyście wychowawcy klasy.

Tradycyjnie też, w ten dzień, szkołę kończą uczniowie III klas Szkół Branżowych I Stopnia.

Z tej okazji, drodzy Absolwenci, chcielibyśmy złożyć Wam serdeczne życzenia pomyślności, w życiu prywatnym i zawodowym. Wierzymy, że będziecie odnosić mnóstwo sukcesów ale nie zapomnicie też o Naszej Szkole i z rozrzewnieniem będziecie ją wspominać.

Zapraszamy serdeczne na obszerną fotorelację z Uroczystości Zakończenia Roku.