+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Życzenia na rozpoczynający się czas wakacji.

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Przyjaciele

Tuż po uroczystości zakończenia roku szkolnego rozpocznie się czas letniego wypoczynku. Czas zasłużony po trudach wytężonej pracy, zdobywaniu nowych doświadczeń i umiejętności.

Szczególnie ważny, ponieważ rok szkolny nie należał do najłatwiejszych. Doświadczenia pandemii, nauki zdalnej, konfliktu zbrojnego przy naszej wschodniej granicy zredefiniowały postrzeganie świata, a także stały się źródłem dodatkowych stresorów. Dlatego tak istotne jest, aby ten dwumiesięczny okres wytchnienia od dalszych obowiązków szkolnych, był czasem owocnym, często pełnym wrażeń, ale także zwykłego leniuchowania :). Czasem kiedy będzie można zregenerować siły i „dać głowie odpocząć”.

Pragniemy zatem na czas letniej przerwy, życzyć Wam przede wszystkim wakacji ciekawych, pełnym nowych doświadczeń, odkrywania świata niezależnie od szkolnych murów. Życzymy czasu szalonej zabawy, licznych wyjazdów i wypraw w nieznane.

Dla wielu z Was okres wakacyjny, będzie czasem, nie tyle wypoczynku, co pracy którą podejmiecie, na stażach zawodowych, podczas dorywczych prac, pomagania w domu w okresie żniw i innych aktywności które podejmiecie w kierunku zawodowym. Jest to postawa godna pochwały. Pamiętajcie jednak, że warto wygospodarować czas dla siebie. Dać odpocząć organizmowi i zdobyć wspomnienia, które zostaną z Wami na całe życie.

Przede wszystkim pamiętajcie, o tym, aby te wakacje były bezpieczne. Pamiętajcie, żeby wykazywać się zdrowym rozsądkiem i umiarem a nie brawurą. Żebyśmy we wrześniu spotkali się wszyscy razem cali i zdrowi.

Kochani! Jeszcze raz udanych i pogodnych wakacji!!!

 

Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy, Administratorzy strony i szkolnego Fb Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie.