+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Wycieczka integracyjna na PAINTBALL klasy I TOT/TMH

Dnia 22 czerwca 2022 roku uczniowie klasy I TOT/TMH pod opieką wychowawcy Anny Krzewińskiej wzięli udział w wycieczce integracyjnej na Paintball. Celem wycieczki była nie tylko integracja zespołu klasowego,
ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Ubrani w kombinezony, maski ochronne do gry paintball, wyposażeni w markery i kulki wypełnione farbą dziewczyny i chłopcy byli gotowi do walki. Uczniowie zostali podzieleni na 2 zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą. Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Po zabawie piekliśmy kiełbaski i ziemniaki w ognisku. Zadowoleni i zmęczeni wróciliśmy do domów.

 

Autor: Anna Krzewińska