+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Konkurs kulinarny" OwocLOVE"

23 listopada 2021 roku w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu na najlepszą potrawę z owoców "owocLOVE".

W konkursie udział brało sześć dwuosobowych drużyn składających się z uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Zawodnicy przygotowali pyszne i wyszukane potrawy z owoców . Komisja w składzie: kierownik Wydziału Oświaty Zdrowia Kultury i Sportu Pan Krzysztof Buchmiet, dyrektor szkoły Pan Wojciech Bereza oraz kierownik kształcenia praktycznego Pani Violetta Frączek nie miała łatwego zadania. Po burzliwej naradzie zapadł werdykt:
I miejsce zajęli Wiktoria Kaczmarczyk i Ernest Brunath którzy przygotowali łososia w sosie pomarańczowym na puree z groszku zielonego i ciasto mech
II miejsce wywalczyły Zuzanna Szczutowska i Natalia Jagiełło, natomiast III miejsce zajęli Dominika Leśniewska i Hubert Rewer.
Komisja wszystkim uczestnikom pogratulowała pomysłów, umiejętności i kulinarnej kreatywności, po czym wręczyła nagrody.