+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH I DRUGICH

Środa 27 października to ważna data dla całej społeczności Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie.

Tego dnia uczniowie klas pierwszych i drugich technikum oraz szkoły branżowej przystąpili do ślubowania. Zebranych powitał pan dyrektor Wojciech Bereza kierując do młodzieży ciepłe słowa i gratulując wyboru szkoły. Następnie reprezentanci klas złożyli uroczyste ślubowanie, przyrzekając rzetelnie wypełniać swoje szkolne obowiązki, zachowywać godną postawę moralną i obywatelską, być odpowiedzialnym za swoje słowa i sądy oraz systematycznie dążyć do rozwoju swojej osobowości.

Wszystkim uczniom, którzy oficjalnie stali się częścią szkolnej społeczności Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie życzymy, aby w czasie kilkuletniej nauki nie tylko zdobywali wiedzę, ale także rozwijali swoje pasje i nawiązywali przyjaźnie, które przetrwają lata. 

Zdjęcia z uroczystości

Zdjęcia klasowe