+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Pożegnanie absolwentów Klas Branżowych I Stopnia

Dziś w dniu zakończenia roku szkolnego pożegnaliśmy szczególną grupę uczniów, a mianowicie naszych absolwentów klas Branżowych I stopnia.

W tym roku mury Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie opuściły dwie klasy a mianowicie klasa IIIa – Sprzedawca/Wielozawodowa, której wychowawczynią była pani mgr Sabina Mikulska oraz klasa IIIb – Mechanik – monter/Wielozawodowa, której wychowawcą był pan mgr inż. Artur Zubko.

Życzymy naszym absolwentom, chwili wytchnienia po zakończeniu nauki a tuż przed rozpoczęciem pracy zawodowej. Życzymy zdanego egzaminu zawodowego a także dobrej pracy w bezpiecznych warunkach, za godziwą płacę.

Drodzy uczniowie wierzymy, że tak jak My pamiętamy te wszystkie dni spędzone z Wami, czasami wesołe, czasami straszne :) (zwłaszcza pod koniec semestrów :)), także i Wy ze wzruszeniem wspomnicie okres pobytu w naszej jednostce. I zawsze, kiedy będziecie mijać mury naszej szkoły uśmiechnięcie się na to wspomnienie.