+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

     Dziś, 25 czerwca 2021 roku uczniowie Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie, zakończyli okres nauki oraz rozpoczęli długo wyczekiwane wakacje. Dla bezpieczeństwa społeczności uczniowskiej jeszcze w tym roku postanowiono aby zakończenie odbyło się skromnie, głównie w kontakcie z wychowawcą,

Rok ten był wyjątkowo trudny ze względu na szalejącą w Naszym kraju, a także na świecie pandemię koronawirusa. Uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zmuszeni byli ponieść dodatkowy wysiłek związany z nauczaniem zdalnym, wyjątkowo nieprzyjaznym w kontekście ciągłego obcowania z urządzeniami telekomunikacyjnymi. Mimo to sądzimy, że poza trudnościami, wszyscy podnieśliśmy znacząco nasze umiejętności cyfrowe, tak potrzebne w dzisiejszym zinformatyzowanym świecie.

Jest niezmiernie ważne, że mimo niesprzyjających warunków, nauka przebiegała sprawnie, a uczniowie po powrocie do szkół stacjonarnych na nowo zintensyfikowali kontakty towarzyskie i społeczne.

Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom jednostki oraz rodzicom, aby ten okres przerwy wakacyjnej był czasem wypoczynku przede wszystkim od wszelakich urządzeń teleinformatycznych. Aby „nasze dzieciaki” odpoczęły od natłoku informacji, komunikatorów itd…

Życzymy przede wszystkim wakacji bezpiecznych, w otoczeniu znajomych i rodziny. Również wakacyjnych wyjazdów, choć w tym roku może bardziej bliskich niż dalekich. Życzymy przede wszystkim uśmiechu i powrotu od września z nową energią :)

Dyrekcja, Nauczycielem, Pracownicy

Administratorzy strony i Szkolnego FB