+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Życzenia Dyrektora Zespołu Szkół na zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie, Nauczyciela i Rodzice


Za nami wyjątkowo trudny pod wieloma względami rok szkolny. Przez wiele miesięcy odbywaliście naukę zdalną co przysparzało wiele problemów natury technicznej, wymagało również wytężonej pracy i spędzania wielu godzin przed ekranem urządzeń telekomunikacyjnych.

Mimo tych wszystkich trudności sądzę, że Wyszliście obronną ręką z tej sytuacji. Gratuluję osiągniętych sukcesów w nauce, życzę Wam, aby wakacje były czasem poznawania i odkrywania nowych miejsc, dużo słońca i przygód wakacyjnych.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim nauczycielom za całoroczną pracę, trud oraz zaangażowanie. Na zbliżające się wakacje życzę Państwu przede wszystkim spokoju i wytchnienia od codziennych obowiązków.

Wszystkim życzę spokojnych i bezpiecznych wakacji!

Pozdrawiam
Stanisław Bytnar

Życzenia 2021