+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Wycieczka klasowa do Gdańska- klasa I TM/THO

     16 czerwca 2021 roku pojechaliśmy na wycieczkę klasową do Gdańska. Od samego rana podziwialiśmy piękne zakątki miasta- zwiedzanie zaczęliśmy od spaceru nad Motławą. Było to doskonałe miejsce na grupowe zdjęcia klasowe, szczególnie w pobliżu Bramy Żuraw- najstarszego zachowanego dźwigu portowego ze średniowiecznej Europy.

     Zobaczyliśmy Główne Miasto- ta dostojna i historyczna część miasta rozpoczyna się od Drogi Królewskiej, po której niegdyś stąpali królowie. Ulica Długa – najbardziej reprezentacyjna ulica Gdańska. Dotarliśmy do Ratusza Głównego Miasta, Fontanny Neptuna. Najbardziej spodobała nam się i Bazylika Mariacka i ulica Mariacka, która zachwyciła nas swoimi pięknymi kamienicami Kolejnym punktem w naszym programie był Sopot. Po obowiązkowych zakupach pamiątek udaliśmy się na plażę. Spędziliśmy kilka wspaniałych godzin relaksując się nad morzem. Była to dla nas szansa na integrację całej klasy. Po wielu miesiącach spędzonych w domu na zdalnej nauce wreszcie mogliśmy pobyć razem i lepiej się poznać- jesteśmy klasą pierwszą i nie mieliśmy wiele okazji, by się lepiej poznać wcześniej.

     Świetnie spędziliśmy ten dzień i pełni wrażeń wieczorem wróciliśmy do domu. Już za rok kolejny wyjazd.

Klasa I TM/THO