+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Nowy Fanpage Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie

Drodzy Uczniowie, Drodzy Pracodawcy, Drodzy Rodzice i Przyjaciele Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie

Jak Państwo wiecie nasze trzy szkoły przeszły reorganizację i zostały połączone w jeden duży, nowoczesny Zespół Szkół w Wąbrzeźnie. W związku z tym, dotychczasowe platformy medialne, zostają również przekształcone i zamienione w zunifikowaną i ujednoliconą formułę, która stopniowo będzie zastępować starsze kanały informacyjne takie jak strony i poszczególne fanpage jednostek. 

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować, wszystkim administratorom szkolnych stron, a także administratorom szkolnych fanpagów. 

Jednocześnie w myśl zasady, "że coś się kończy, coś zaczyna" przedstawiamy nowy adres fanpaga Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie. Strona ta prowadzona będzie przez trzech uczniów, klasy II TM, pod nadzorem administratora strony Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie.

Nowy adres to:

https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-w-W%C4%85brze%C5%BAnie-104035458415037/

Bądź po kliknięciu na logo

FB