+48 56 688 13 52 wew. 21

Aktualności

Wirtualne spotkanie z psychologiem

W piątek, 12 marca 2021 roku uczniowie klasy pierwszej technikum mechanicznego i hotelarskiego uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez panią psycholog, Annę Jaworską.

Sytuacja odosobnienia, zdalna komunikacja, izolacja- koronawirus w sposób szczególny wpływa na życie szkoły i szkolnej społeczności. O tym, jak przetrwać ten trudny czas rozmawiała z uczniami pani psycholog. Wyjaśniała, jakie są zagrożenia takiej izolacji, jak motywować uczniów do nauki, jakie są niebezpieczeństwa komunikatorów internetowych i jak walczyć ze stresem.

W spotkaniu tym młodzież wykazała ogromną chęć dzielenia się swoimi emocjami, a burzliwa debata udowodniła potrzebę takich spotkań.

Wychowawca klasy

Aleksandra Ługiewicz

SpotkaniePsycholog