+48 56 688 13 52 wew. 21

Collective News

Biwak na wyspie Wielka Żuława

      W dniach 13-15 czerwca 2022 roku klasa II TL udała się na wycieczkę do Iławy, pod opieką Pani Hanny Kowalskiej oraz Pani Lidii Przybylskiej. Wyjazd ten był dla nas okazją do odpoczynku po ciężkim roku nauki, ale także okazją do integracji po długim czasie lekcji online.

Czytaj więcej...

Klasa II TM/THO na terenie Wielkich Jezior Mazurskich

    W dniach od 6 do 10 czerwca 2022 roku nasza klasa - II TM/THO wybrała się na wycieczkę do Giżycka, wraz z Panią Aleksandrą Ługiewicz oraz Panią Lukrecją Bytnar. Wycieczka była dla nas odpoczynkiem po całorocznej pracy szkolnej.

Czytaj więcej...

Warsztaty o bullyingu - Nasz Klub Erasmusa w Bułgarii

Uczniowie ZS w Wąbrzeźnie w ramach uczestnictwa w programie Erasmus+, wraz z opiekunami p. A. Ługiewicz i p. H. Kowalską biorą udział w międzynarodowych warsztatach na temat bullyingu.

Czytaj więcej...

Dzień Świętego Patryka

     Siedemnastego marca, jak co roku, zazieleniło się w naszej szkole.

Czytaj więcej...

Ciekawi świata i ludzi - Nasz Erasmus+ w mediach.

Drodzy Państwo, Drodzy Uczniowie

Miło nam poinformować, że w lokalnych mediach ukazał się artykuł na temat Projektów Erasmus+ realizowanych w Zespole Szkół. W ciekawy sposób opisuje realizację a także przebieg zagranicznych wyjazdów Naszych uczniów i nauczycieli. 

Czytaj więcej...

Pink Shirt Day

23 lutego 2022 to Pink Shirt Day czyli międzynarodowy dzień walki z bullyingiem  - agresywnym zachowaniem na poziomie werbalnym, emocjonalnym lub fizycznym.

Czytaj więcej...

#Erasmus#Days 2021

ErasmusLogo

Wrzesień i październik tego roku to czas wytężonej pracy i aktywności naszej młodzieży.

W ramach tegorocznych obchodów europejskich Dni Erasmusa uczniowie z klas I TOT/TMH, II TM/THO, III TLp, III Bp, III TMH/TM, IV TL/THO 24 września wzięli udział w Biegach Erasmusa.

Czytaj więcej...