+48 56 688 13 52 wew. 21

Seria z komisarzem Forstem

5x WIKTOR FORST REMIGIUSZ MROZ ZERWA DENIWALACJA

Pewnego dnia turyści odnajdują na szczycie góry zwłoki nagiego mężczyzny. Wszystkim wydaje się, że zabójca nie pozostawił po sobie żadnych śladów. Przenikliwy detektyw Forst zauważa jednak, że ciało zmarłego zawieszonego na krzyżu niesie ze sobą zaszyfrowaną wiadomość. Niespodziewanie Wiktor zostaje odsunięty od śledztwa. Detektyw nie poddaje się i wspólnie z dziennikarką podejmuje prywatne śledztwo. Sięgają do historii, która, jak się okazuje, może dać odpowiedź na nurtujące pytania. Choć śledztwo nabiera tempa, morderca jest wciąż o krok dalej.

Wciągająca powieść kryminalna z wątkami politycznymi i historycznymi, której akcja toczy się pod Giewontem.

Nie zabraknie chwil grozy, sensacji i akcji z użyciem broni palnej - jak na prawdziwy kryminał przystało.

Jeżeli zainteresowała Cię "Ekspozycja", pierwsza powieść serii z komisarzem Forstem, to sięgnij po kolejne:

  • "Przewieszenie" (tom 2),
  • "Trawers" (tom 3),
  • "Deniwelacja" (tom 4),
  • "Zerwa" (tom 5).