+48 56 688 13 52 wew. 21

Projekt edukacyjny "Trzy biografie"

Projekt edukacyjny

„Trzy biografie, wiele historii”

       Projekt skierowany był do uczniów klas czwartych, których zadaniem było przygotowanie prezentacji na temat życia i twórczości wybranych postaci ze świata kultury, filmu, muzyki. Uczestnicy projektu korzystali z książek zakupionych z funduszy NPRCZ. Wybór padł na biografie Janusza Gajosa, Muńka Staszczyka i Anny Przybylskiej. Głównym celem tego przedsięwzięcia było propagowanie historii kina i muzyki polskiej, przybliżenie sylwetek osób, które wywarły wpływ na postrzeganie kultury masowej. Efekty pracy uczniowie wszystkich klas mogą obejrzeć na stronie szkoły w zakładce biblioteka oraz w wiadomości przesłanej na platformie Synergia Librus.

                                                       Sabina Mikulska

 

Muniek Staszczyk - Aleksandra Szydzik, Maria Otręba wraz z klasą IV TL  pdf

Anna Przybylska - Katarzyna Kruszewska wraz z klasą IV TOT/TM pdf

Janusz Gajos - Ewa Adamczyk, Wiktoria Grabowska wraz z klasą IT TE/THO pdf