+48 56 688 13 52 wew. 21

Biblioteka - Aktualności

Spotkanie autorskie Martyny Szkołyk

1 grudnia w Wąbrzeskiej Bibliotece odbyła się promocja drugiej powieści Martyny Szkołyk „ Chmury sztormowe”. Książki wąbrzeźnianki osadzone są w uniwersum stylizowanym na średniowieczne.

Czytaj więcej...

Dedykacja od Wojciecha Chmielarza

Podczas spotkania autorskiego popularny pisarz przekazał dedykację dla naszych czytelników. Wojciech Chmielarz  jest autorem kryminałów, dziennikarzem, laureatem Nagrody Wielkiego Kalibru (2015 – za powieść „Przejęcie”) i Wielkiego Kalibru Czytelników (2019 – „Żmijowisko”), sześciokrotnie nominowany do tej nagrody.

Czytaj więcej...

PIERWSZOKLASIŚCI W  MiPBP.

Zgodnie z tradycją uczniowie klas pierwszych technikum na przełomie września i października uczestniczyli w lekcjach bibliotecznych w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej, których  koordynatorem była pani Sabina Mikulska.

Czytaj więcej...

Konkurs czytelniczy 2022

Biblioteka szkolna w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie ogłasza konkurs na najlepszego czytelnika.

Czytaj więcej...

Ballady i romanse - Narodowe Czytanie

6 września uczniowie klasy IV TE/TMp wraz z wychowawcą, p. Sabiną Mikulską uczestniczyli w 11 odsłonie Narodowego Czytania.

Czytaj więcej...

Podaruj książkę bibliotece

Akcja „ Podaruj książkę bibliotece” zakończona sukcesem. Dzięki Waszej szczodrości szkolna biblioteka wzbogaciła się o kilkadziesiąt nowych pozycji książkowych, które jeszcze w trakcie trwania akcji cieszyły się ogromną popularnością wśród czytelników.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z KATARZYNĄ ZDANOWICZ

Po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim zorganizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną .

Czytaj więcej...

SPOTKANIE Z EDYTĄ JUNGOWSKĄ

Edytę Jungowską zna każdy miłośnik polskich seriali. Rolą sympatycznej siostry Bożenki w "Na dobre i na złe" zdobyła serca milionów widzów.

Czytaj więcej...

Lekcje biblioteczne

Zgodnie z tradycją uczniowie klas pierwszych technikum na przełomie września i października uczestniczyli w lekcjach bibliotecznych w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej.

Czytaj więcej...